Diablo. Свого часу я награв у другу частину цієї, не побоюсь цих слів, культової гри сотні годин. Та от Некромант чомусь мені тоді не сподобався. Третя частина саги про гоніння пекельної нечисті хоча й прийшла до нас без любих багатьом друїдів, паладинів та некромантів, за роки надолужила відсутній з попередніх частин контент. Diablo 3 не стоїть на місці та стає кращою й багатшою на ігрові можливості з кожним оновленням. Останнім із них став патч 2.6.0, котрий приніс зі собою купу приємнощів та, щонайголовніше, новий клас персонажа — Некроманта.
Одразу поспішаю сказати, що в цьому матеріалі я не буду докладно розповідати про Некроманта, адже щоб нормально про нього розповісти, потрібно провести в його компанії не один десяток годин, тож розгорнутий матеріал про нього чекайте найближчим часом.
Що ж я можу сказати зараз? Почну з того, що в другому Diablo за Некроманта я не грав, тож не чекайте опис всіх відмінностей класу в другій та третій частинах гри. Натомість, можу сказати, що в Diablo 3 мені не подобався Чаклун через свої армії самонів, проте, той же самий аспект Некроманта мені дуже навіть зайшов. Мені дуже подобається загальна стилістика та особливості бою Жерців Ратми, а саме так і називають себе місцеві любителі трупів. Варіативність білдів — от що ще мені дуже сподобалось в Некроманті. Хочеш грати як невмирущий танк, що пре напролом та не відчуває противників взагалі? Запросто! Кришталевий меч, що агрить самонами та проштрикує все довколо кістяними шпичаками? Будь ласка! І це ще геть не все, адже я все ще далекий від повного опанування цього класу. Тож, як уже було сказано, якщо ви хочете почути про Некроманта більше — чекайте на нові матеріали та стріми найближчим часом.
Щодо решти оновлення, то однозначно варто виділити новий ігровий режим — Challenge Rifts. Він бере звичну і милу кожному гравцю тотальну рандомізацію спорядження на щось повністю протилежне. Цю ідею Адам Пол, один зі старших ґеймдизайнерів проекту, виношував доволі давно, і от що з цього вийшло.
Кожного понеділка нам даватимуть портал, в котрому нас чекає — о Боги! — ще один портал! Його нам доведеться пройти персонажем одного з гравців зі всім ЙОГО спорядженням, характеристиками, рівнем тощо. При цьому всі об’єкти, монстри та планування порталу будуть однакові для всіх. Тих, хто зможе подолати портал швидше за визначений час, чекає скринька з купою матеріалів для крафту та кривавими уламками. Родзинку додає змагальний елемент, адже всім хочеться бути в верхній частині таблиці лідерів.
Разом із Некромантом гру збагатили дві нові локації: Болота та Храм Першороджених. Якщо перші є типовою похмурою та доволі безликою місциною, то над храмом таки трохи попрацювали. Зроблений він якраз у стилі жерців Ратми — саме так називають себе некроманти. Всюдисущі кров та кістки — от як у двох словах можна описати цю локацію. Приємним бонусом є те, що в нових місцинах можна знайти додаткову інформацію про походження класу і ще дрібку історії Санктуарія.
Все вищезгадане власники Diablo 3 та Diablo 3: Reaper of Souls отримають безкоштовно, та ми з вами добре знаємо, що за найцікавіше доводиться платити.
Некромант продається окремим набором, який містить сам клас, дві нових вкладки для персонажа та купу милої кожному фану Blizzard косметики.
От і все, що я поки що можу розповісти про патч 2.6.0 у Diablo 3. Так, він дуже далекий від Reaper of Souls, та це зрештою просто патч з новим класом, а не повноцінне розширення з новим актом сюжету. Особисто для мене він знову оживив інтерес до гри, а Некромант однозначно увійшов до трійки моїх улюблених класів. Щоправда, єдине, що я хотів би змінити в цьому патчі — це додати в нього ще й старт одинадцятого сезону, щоб вже точно могти зникнути в Diablo годин так на 50.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!